• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Mesaj Panosu


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Aydoğan Afyonlu (23/06/2015 10:32)
Konu : Okullar Tatile Girdi 1 Başlıklı Yazınız
Mesaj : Yazınız gerçekten çok güzeldi, eğitimle uğraşan herkesin altına imzasını atabileceği tespitlerde bulunmuşsunuz. Ümidim ve beklentim odur ki "eğitimimizin planlayıcıları" da bu gerçeklerin farkına varsın. Ama nerede; hiç sanmıyorum. hatta bazen sizin bahsettiklerinizi hepsinin bildiğini ama işlerine gelmediği için, görmezden geldiklerini düşünüyorum. Yapılanları ve yapılması planlananları görünce ümidim kırılıyor... Sizin de bahsettiğiniz "Bizim hassasiyetlerimizi taşıyan nesil " yetiştirmek hastalığından bir türlü kurtulamadığımız gibi aksinin olabilme ihtimalini düşünenleri bile "hain!" ilan ediveriyoruz. Galiba köklü bir zihniyet değişikliğine ve bunu gerçekleştirmek için de "Cesur Yürek" lerin atacağı cesur adımlara ihtiyaç var... Ellerinize, yüreğinize sağlık Sayın Müdürüm...
Yusuf ipekli (18/06/2015 20:10)
Konu : Bilgilendirme
Mesaj : Sayın hocam, "Okular Tatile Girdi l" başlıklı yazınızı bugünkü öğretmenler kurulumuzda tartıştık. Kurul çok güzeldi. Canlıydı, çalışmanızda kendimizden bir şeyler bulduk. Herkes eteğindeki taşları döktü. Öğretmenlerde nöbeti şöyle tutun, seneye şöyle yapalım, böyle yapalım dememenin; özgürce fikirlerini çalışmanızdan yola çıkarak dile getirmenin hoşnutluğu oluştu. 15 yıllık müdürlüğümün en verimli toplantsını gerçekleştirdim. Bunu arkadaşlarımın tespitinden yola çıkarak söylüyorum. II` bekliyoruz heyecanla. Haftaya da II` tartışacağız. Selamla müdürüm. Abdullah Tokur ilkokulu Altındağ
M.Akif TEMİZ (04/03/2015 10:09)
Konu : ikindi yazıları
Mesaj : Müdürüm yazınızı okudum ,size yazmak çok yakışıyor.Siz hep yazın bizim gibi gençler de nasiplensin inşallah.Yeni göreviniz hayırlı olsun.
osman kibar (10/02/2015 23:45)
Konu : kısık vadisi "DEWAMI" YAZILMALI
Mesaj : kısık vadisi'NİN "DEWAMI" YAZILMALI WE YAZAR KENDİ ÜZERİNDEN TC VE CARİ SİSTEMİN WAHŞİLİĞİNİ BİZE ANLATMALIDIR. BENİM (B)ÖYLE DEDE EDE VS. OLMADI ONUN'ÇİN YAZARDAN BEKLİYORUZ.
TŞKR.
" Kısık Vadisini derin bir hassasiyet ve dikkatle okumanızdan ve tesbitlerinizi benimle paylaşmanızdan büyük memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim. Bundan sonraki kitaplarımda daha dikkatli olmam gereken hususlar vardı; bunları titizlikle belirtmişsiniz, elleriniz dert görmesin. Yalnız bizim üslubumuz, şiirselliktir; bir roman için büyük ayrıcalık diye düşünüyorum. Saygılarımla efendim."
Editör Notu
M.Akif TEMİZ (22/01/2015 11:20)
Konu : şiir..
Mesaj : Muhteşem bir şiir olmuş ,yüreğinize sağlık müdürüm.
Baki Kaya (21/01/2015 10:57)
Konu : yalnız adam
Mesaj : Hayatı, ölümü,aşkı, ihaneti, güvenmeyi, sırtından hançerlenmeyi, umudu ve beklemeyi, dimdik ayakta kalmayı; dahası varoluş mücadelesini anlatan, yürek yakıcı bir destan olmuş. Yüreğinize sağlık.
Cengizhan Yaşa (19/01/2015 16:33)
Konu : Yalnız Adam
Mesaj : Saygılar sayın Müdürüm, değerli Hocam, bayıldım şiire, elinize gönlünüze sağlık! Beni aldı götürdü. Hatta bir ara Yalnız Adam'ın ben olduğumu bile düşündüm. Ah bir de teknoloji bu duygusallığa da karışmayaydı!
Ahmet Zengin (25/08/2014 12:01)
Konu : Kısık Vadisi
Mesaj : "Kasık Vadisi" sadece Kahyaoğu Ahmeti anlatmıyor, kullanılan yalın ve yöresel diliyle hepimizi anlatıyor aslında.. Okurken tek solukta bitirmek istediğim ender romanlardan biriydi. Hayatın taaa kendisini anlatması ve anlatılanlar içerisinde insanın fazlasıyla kendisinden çoookk şeyler bulması bağlıyordu kendisine. Anlatılanları yaş itibariyle yaşamış olmasakta benzer hikayeleri duymuş olmak bizi de romanın içerisine sürüklüyordu. Söylenecek ve yazılacak çok şey olsa da Selam ile noktalıyorum.
M.Akif TEMİZ (23/05/2014 09:21)
Konu : Yedi güzel adam...
Mesaj : S.A Müdürüm hayırlı günler.Rabbim bizlere de yedi güzel adamlardan olmayı nasip etsin inşallah.Yazılarınızı okumak susuzluğun giderilmesi gibi bir şey,Kalemenize, yüreğinize ,bedeninize rabbim sağlık sıhhat versin inşallah.Cumanız mübarek olsun.
nesrin alınak (30/04/2014 02:04)
Konu : umut oldunuz
Mesaj : Yüreğimin çook yorgun olduğu bir anda tesadüfen gördüm yazılarınızı çok üzgündüm bu aksam. Allaha sığındım ve karsıma sizi çıkardı.Yazılarınızı ve şiirlerinizi okudukça; özlemini duyduğum ve sayıca artması için çırpındığım dua ettiğim güzel ruhunuzla tanıştırdı beni ve dedi ki bana mücadeleye devam ...Allahım sizi babanızın da dediği gibi hep iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah
cem topal (25/02/2014 12:28)
Konu : selam-sevgi
Mesaj : Sayın Müdürüm;
Sevgi ve muhabbetlerimi sunarım.Ben Adana Sarıçam Çatalan Baraj Ortaokulu müdürü Cem TOPAL,üç gün önce bir röpartajınzı okumak suretiyle tanıma şansım oldu sizi.İyi ki tanımışım her gün okuyorum yazdıklarınızı,yazmıyorsunuz yüreğinizi ortaya koyuyorsunuz.Kısık Vadisi''ni okumak için sabırsızlanıyorum.Ankara''ya geldiğimde tanışmak isterim sizinle.Sevgiler,saygılar.
Muhammet Yasin KIRCI (17/12/2013 12:00)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Sayın müdürüm ziyaretiniz bütün bir ekip olarak bizi ziyadesiyle memnun etti. Konuşmanızdan, anlattıklarınızdan ve tecrübelerinizden ciddi anlamda faydalanma imkanı bulduk, teşekkür ederiz ve inşallah önümüzdeki dönemlerde tekrar bir araya gelme imkanına sahip oluruz. Güzel ilçemiz ve mesai arkadaşlarım hakkındaki mutluluk verici ifadeleriniz için de ayrıca teşekkür ederim. Gölhisar''dan sevgi ve selamlarımızla...
M.Akif TEMİZ (06/12/2013 10:46)
Konu : slm
Mesaj : Hayırlı cumalar ,cumanız mübarek olsun sayın müdürüm
ömer kızıl (05/12/2013 13:53)
Konu : konu
Mesaj : hatırlanan öğretmen olabilmek...
bence de işin sırrı. hatırlanan,hatırlandığını fark ettiğinde ondan mutlusu yoktur. ve hiçbir şey ona eşdeğer değildir.
yeni romanınızı heyecanla bekliyoruz abi.
sultan özdemir mısırlı (03/11/2013 00:31)
Konu : Saygılar
Mesaj : Hocam sizi tesadüfen internette arama yaparken gördüm ve inanılmaz sevindim. sizin öğrencinizdim ve hep sizden saygıyla bahsederdim .artık sizi de eserlerinizi de takip edeceğim. saygı ve sevgilerimle .
hilal (31/10/2013 22:29)
Konu : gönül
Mesaj : Sayın müdürüm;bugün yöneticilerle yaptığınız toplantıya katıldım konuşmanızın özellikle ilerleyen bölümünde mevzuatın dışında gönüllere hitap ettiniz.Kibir,enaniyet vs.kısaca yöneticide olması gereken hasretler ve davranışlar bu kadar güzel anlatılabilirdi.Dersi zevkle ve hayranlıkla izledim.Öyleki zaman az geldi.Kucaklayıcı,birleştirici konuşmanızı ve hitaptaki samimiyetiniz içtenti.Sizlere gönül verdim ve verdik.İçimden geleni ifade etmek istedim Allah sizden razı olsun.Saygılarımla.
Nursema (19/10/2013 23:59)
Konu : şiiir
Mesaj : Ben size bir şiirimi göndersem siz de benim için bana senden yazar olur ya da olmaz deseniz çünkü sizin gerçekten bu işlerde iyi olduğunuzu biliyorum kısık vadisi bunun en iyi kanıtı sizin söyleyeceğeniz şeyler benim için önemli....
Sinan KORKULAR (13/10/2013 12:12)
Konu : Kahyaoğlu Ahmet
Mesaj : Kâmil Hocam, eserinizi büyük bir zevkle ve zaman zaman boğazım düğümlenerek okudum aslında günümüzde de aynı sorunla karşı karşıya olduğumuzu ve Kahyaoğlu Ahmetlere Abdulkadir Hocalara bugün de çok ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Eserinizi kesinlikle öğrencilerime tavsiye edeceğim! Teşekkürler.
Şaban Yörüklü (10/08/2013 12:34)
Konu : Kahyaoğlu Ahmet
Mesaj : Sevgili hocam, sizin gîbí değerli öğretmenlerimiz, Abdulkadir hocalar gîbí vefakar, Kahyaoğlu Ahmetler gíbï cefakeş ufuk insanlarımız olduğu sürece, bu millet, Allah CC inayeti ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de dūnyaya iyiyi, gūzeli, adaleti, barışı getirecektir.
Başarılarınızın devamını dilerim. Saygı ve dua ile...
M. Akif Temiz (28/05/2013 15:02)
Konu : Dobra Dobra
Mesaj : Saygıdeğer abim, sayın müdürüm, sizinle ilgili olan her şeyi dikkatle takip ediyorum. İdareciliğinizi, yaşantınızı ve karakterinizi örnek olarak görüyorum kendime. Andırın’dan, Kahramanmaraş’tan, mayamızın sağlamlığından, Sütçü İmam’dan, biraz daha bahsetseniz, on numara olurdu diye düşünüyorum. Burdur’dan selam ve dua ile… Allah yolunuzu açık, ömrünüzü bereketli ve hayırlı etsin inşallah.
 1