• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Mesaj Panosu


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Ramazan Aydoğan (07/01/2013 15:39)
Konu : Kısık Vadisi
Mesaj : Kamil amca sana çok teşekkür ediyorum. Böyle bir onuru bizlere yaşattığın için.
Karaağaç Kapıkaya Köyü (07/01/2013 15:38)
Konu : Kısık Vadisi
Mesaj : Sayın hocamızı bu değerli çalışması sebebiyle kutluyoruz. En kısa zamanda, biz de bu kitabı okuruz inşallah...
Abdullah Ercan (07/01/2013 15:32)
Konu : Kısık Vadisi
Mesaj : Müdür Bey, yüreğinize sağlık, dün romanınızı okudum, gurur duydum. İnşallah devamı gelir. Saygılarımla.
Ömer Kızıl (07/01/2013 15:30)
Konu : Görüş
Mesaj : Baba konulu duygusal bir yazıyı, ne zaman okusam hep erken kaybettiğimi düşündüğüm babam aklıma gelir. Dünyaya ait bir tat almadan ayrıldı. Keşke hayatta olsaydı da, ona bu anlamda istediği bir şeyi temin edip, onu mutlu kılabilseydim diye hüzünlenirim. Son cümle yerine oturmuş. Ne mutlu annesi ve babası kendisinden memnun evlada.
Yusuf Karaca (07/01/2013 15:27)
Konu : Kapak Resmi
Mesaj : Keşke kapakta gerçek Kısık Vadisi fotoğrafı kullanılsaydı. Kitabın özünü, adını, her şeyini oluşturan o güzelim Ceyhan Nehri’ni kapağa neden layık görmediniz.
Mehmet Gürler (01/01/2013 18:00)
Konu : Saygı
Mesaj : Selamünaleyküm hem şehrim Kamil abi. Abi diyorum; bu kadar bizi duygusallaştıran, ağlatan, bizden bir kişiye, bey, sayın vs. demek yakışmaz çünkü. Kısık Vadisi isimli kitabınızı, evimizin salonunda tüm aileme okuyarak paylayıştım. Hepimizi ne de güzel anlatmışınız, Allah razı olsun. Kahramanmaraş’ta bulunduğunuz vakit, sizinle muhabbet etmek isterim. Haberdar ederseniz memnun olurum.
Mustafa (25/12/2012 20:10)
Konu : İdeal Bir Roman
Mesaj : Hocam romanınızı BAKÜ de, yeni okudum. Ben de edebiyat öğretmeniyim. Gerçek roman böyle olur dedim. Anlatımınızdaki sadeliğin yanında samimilik, olayların hayali değil yaşanmışlığı, eserinizi mükemmel kılmış. Romanınızı BAKÜ TÖMER’deki bütün Azeri öğrencelerime okutacağım.
K. Ömer KÖROĞLU (21/12/2012 20:26)
Konu : Tebrik
Mesaj : Sayın Hocam, “Kısık Vadisi” adlı eserinizi abartısız söylüyorum zevkle okudum. Göksun Tombak Köyünden olup, Afşin'de okul müdürü olarak görev yapmaktayım. Eserinizin gayet sade, akıcı ve sürükleyici olduğunu söyleyebilirim. Beni, çocukluk yıllarıma götürdünüz. Bertiz, Sarıgüzel ve dağ köylerinden, ceviz ve üzüm satmak için gelenleri misafir almayı, ağırlamayı hatırlattınız. Kertmen-Elbistan yolculuğunda köyümüze de uğrarsınız diye düşündüm ama doğusundan geçip gittiniz. Kitabınızı tüm personele tavsiye ettim. Sizden yeni eserler bekliyor, selamlarımızı sunuyoruz. Başarılar.
Andırın'lı Altan (18/12/2012 18:04)
Konu : KISIK VADİSİ başka...
Mesaj : Hocam! Sizi babamdan dolayı duymuştum isminizi Andırın Posta'sında "İkindi Yazıları" varmış yazılar yazarmışınız. Ben yerel gazete dağıtırken Göksun Milli Eğitim Müdürlüğün'e de gazete vermekteydim. Sanırım okullara kitap göndermişiniz o sırada bana da nasipmiş kitabı almak. Aldım ve göz yaşları içinde iki günde okudum. Kahyaoğlu Ahmet Amca'ya dua ettim çok acılar çekmiş. Babam Adil Sel'inde size çok selamları var. Bir daha herhangi bir kitapçıda Bir Kamil Aydoğan romanı görmek dileğiyle yüreğinize sağlık Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesinden bol sevgiler, saygılar... 3PG5D
Recep Erol (14/12/2012 18:57)
Konu : Kısık Vadisi
Mesaj : Sayın müdürüm, ben daha önce Ankara'da görev yapmış, şu anda ise Kırklareli'nde görev yapan bir öğretmenim, kitabınızı aradım fakat Kırklareli'nde bulamadım. Yapılan yorumlardan çok etkilendim, okulumuz kütüphanesine bırakmak üzere Kısık Vadisi isimli kitabınızı ve diğer kitaplarınızdan birer adet bağış istiyoruz. İlginiz için teşekkürler. Selamlar, saygılar.
Durdu Mehmet DOĞAN (14/12/2012 18:52)
Konu : Kısık Vadisi
Mesaj : Kısık Vadisini okuduktan sonra Andırın''lı olarak nasıl bir değeri misafir ettiğimizi daha iyi anladım. Eserlerin Seninle gurur duyuyor öğretmenim.
Mehmet Yılmaz (09/12/2012 17:09)
Konu : Kısık Vadisi
Mesaj : Sayın müdürüm ben Elbistan’da bir okul müdürüyüm. Kısık Vadisi isimli romanınızı az önce bitirdim. Elinize, yüreğinize sağlık, çok etkileyici bir üslup. Yöresel ağız, güzel bir roman dili, mükemmel bir belgesel. Romanın içinde akıp gittim. Duygulandım, ağladım. Cuma namazı sırasında ayağa kalkıp tekbir getirdim. Annenize ve diğer vefat edenlere Fatihalar okudum. Sizden ricam, o kahramanların resimlerini de sitenizde yayınlamanız. Ben TV programınızı da sonuna kadar izlemiştim ve merak ettiğim bazı şeyler var. Bu kadar derin acılara nasıl katlanılır, Medine annemizin vefatından sonra babanızın tekrar evlenip evlenmediği, evlendiyse kiminle evlendiği ve sizin yaşantınız nasıl devam ettiği? Tekrar çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.
Hamide (08/12/2012 00:44)
Konu : Bir daracık vadi kısık ve hiç düşünmediğimiz sığdırdıkları
Mesaj : Hocam, "KISIK VADİSİ" samimi ve yalın bir dille anlatılmış. Yannıktan tereyağ dürümü yemiş şanlılardan biri olarak teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. Maraş''tan selamlar.
Mehmet Ali Karaman (07/12/2012 12:05)
Konu : Takdir ve Teşekkür
Mesaj : Kamil Bey, Kısık Vadisi adlı romanı bizlere sunduğunuz için teşekkür ederiz. İnanın yazabilseydim, ben de aynen böyle yazardım. Erzincan Refahiyeliyim; adetler, töreler, yer isimleri ve insan lakapları dahi çok benziyor. TEŞEKKÜRLER…
Ömer Kızıl (03/12/2012 15:15)
Konu : Selam
Mesaj : İnşallah en kısa sürede Kısık Vadisi romanı üzerinden bir döneme ışık olacak filmi de yapılır.
Necati (03/12/2012 14:29)
Konu : Kitabınız
Mesaj : Sizi Haber Tadında programında izledim. Kahramanmaraş Göksun Lisesi kütüphanesine bırakmak üzere Kısık Vadisi isimli kitabınızı ve diğer kitaplarınızdan birer adet bağış istiyoruz. İlginiz için teşekkürler. Selamlar, başarılar.
zeynep köşker (02/12/2012 23:24)
Konu : selamlar
Mesaj : Işıklı kaleminiz tükenmesin. Hz.Mevlana " Kim bırakmazsa yer yüzünde bir eser yerinde yeller eser." diyor. Kültürümüze, edebiyatımıza kazandırdığınız güzel eserler Mevlananın bu sözünü doğrulamış. Değerli hocam demem o ki ilham dolu yüreğiniz ve kaleminiz var olsun. Saygılar sunuyorum.
Tayfur ARSLAN (02/12/2012 19:07)
Konu : Saygı
Mesaj : Saygı değer hocam TRT Haber programındaki sohbetinizde, doğallığı ve insanların geçmiş özlemini ortaya koyduğunuz duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ediyor ve saygıyı unutturmadığınız için ayrıca teşekkür ediyorum.
Mesut (02/12/2012 19:03)
Konu : Kitap
Mesaj : Günaydın, az önce TRT Haber'i açtım ve sizi, samimiyetinizi, içten konuşmalarınızı gördüm. Ben sizden, Kısık Vadisi kitabınızı hediye etmenizi isteyeceğim, gönderirseniz sevinirim. Saygılar...
Abdulkadir Öztekin (02/12/2012 08:37)
Konu : Kısık Vadisi
Mesaj : Şiir tadı aldım. Anıların heyamolasında bir roman, devam üstat. Selamlar
 4